Сьогодні все популярнішими стають так звані безсульфатні шампуні для миття шкіри голови та волосся. А тому ми докладніше поговоримо про них, розкажемо про їх користь та популярні міфи довкола цього засобу догляду.

Що таке безсульфатні шампуні?

Більшість шампунів та інших засобів догляду за шкірою голови та пасмами створені на основі сульфатів. Це так звані поверхнево-активні речовини, які добуваються з солей сірчаної кислоти. Головна їх особливість полягає у тому, що вони гарно піняться, розчиняють шкірне сало й змиваються.

Однак постійне використання сульфатних засобів призводить до подразнення шкіри голови, а також руйнування ліпідного шару епідермісу. Це може призвести до сухості, появи лупи або навпаки, надмірної жирності. Адже сульфати накопичуються на шкірі та коренях волосся, що не дає волозі просочуватись у пасма.

А тому були розроблені безсульфатні шампуні – косметичні продукти для догляду за волоссям, які не містять агресивних ПАР – SLS, ALS та інших. Вони базуються на м’яких, часто натуральних очисниках, які отримують з рослин. Наприклад, у безсульфатних шампунях найчастіше в якості очисника використовується кокосова олія, яка делікатно змиває забруднення та позбавляє від накопиченого себуму.

Міфи про безсульфатні шампуні

В Інтернеті безліч жахастиків на тему безсульфатних шампунів, які не мають жодного логічного пояснення. А тому ми поговоримо докладніше про популярні міфи й розберемо, чому вони позбавлені сенсу.

До актуальних міфів про безсульфатні шампуні належать наступні твердження:

  1. Безсульфатні шампуні не потрібні: це не так, оскільки глибоке, делікатне очищення важливе для будь-якої шкіри голови.
  2. Можна завжди користуватись сульфатним шампунем: це правда для власниць жирного типу волосся, однак для інших типів краще користуватись м’якшими засобами.
  3. Сульфати безпечні, тому такі шампуні не потрібні: власницям сухого, знесиленого волосся та шкіри голови, схильної до подразнень, вони необхідні.
  4. Безсульфатні засоби не підходять після процедур: популярний міф, проте саме косметику без сульфатів потрібно використовувати після фарбування, кератину або ботоксу.
  5. Без великої кількості піни шампунь погано очищує: це неправда, адже важливими є очищуючі властивості засобу, а не кількість продукованої піни.

Головний висновок можна зробити наступний: якщо правильно підбирати косметику для догляду за пасмами та шкірою голови, обирати перевірені, професійні засоби – то безсульфатні шампуні стануть справжнім помічником на вашій поличці.

Які переваги безсульфатних шампунів

Догляд для шкіри голови на безсульфатній основі містить чимало плюсів, про які треба поговорити докладніше й розібратись у цьому питанні.

До переваг безсульфатних шампунів відносять:

  1. Ніжний вплив на шкіру голови, адже м’які ПАР делікатно розчиняють забруднення, не травмуючи епідерміс, змиваючи їх без шкоди для шкіри.
  2. Відсутність лущення, відчуття стягнутості, подразнення та почервоніння шкіри через натуральний та екологічний склад продукту.
  3. Несульфатні засоби зберігають та закупорюють вологу усередині шкіри голови, що допомагає наситити нею пасма та зменшити сухість.
  4. Завдяки м’якому впливу безсульфатні шампуні можна використовувати для миття на щоденній основі, вберігаючи епідерміс від сухості та лупи.
  5. Делікатний вплив таких засобів робить їх підхожими для людей, схильних до алергічних реакцій та легкого подразнення шкіри.
  6. Відновлення волосся після процедур кератину та ботоксу, адже такі шампуні не пошкоджують лусочки кутикули.
  7. Позбавлення від статичного ефекту, зменшення рівня пухнастості, підвищення слухняності волосся та спрощення укладки.

Відзначимо також, що безсульфатні шампуні для шкіри голови та волосся оптимально підходять для пасм, що пройшли через процедури відновлення та фарбування. Відсутність сульфатів допомагає не вимивати пігменти з поверхні локонів, завдяки чому пофарбоване волосся довше залишатиметься яскравим та насиченим.

Як правильно обрати безсульфатний шампунь

Підбирати безсульфатний шампунь для догляду за шкірою голови варто, враховуючи особливості локонів, а також їх тип та супутні проблеми. А ми підібрали для вас оригінальну четвірку засобів догляду без сульфатів, які підійдуть для різних типів пасм.

deeply Sulfate-free Shampoo

Серед найпопулярніших безсульфатних шампунів відзначимо варіант від бренду deeply. Він розроблений спеціально для сухого та нормального волосся та шкіри голови, має легку, делікатну очищуючу формулу, що допомагає сформувати якісний догляд за пасмами.

deeply Sulfate-free Shampoo у своєму складі містить:

  • Гліцерин;
  • Гідролізовані протеїни пшениці;
  • Пшеничний глютен;
  • Липовий екстракт;
  • Екстракт календули тощо.

Засіб допомагає відновити блиск та зволоженість волосся, підтримувати загальний рівень його здоров’я. Використовувати цей безсульфатний шампунь краще двічі або тричі на тиждень.

Mimare Moisturization Shampoo

Цей зволожуючий безсульфатний шампунь забезпечує делікатний догляд за сухим, знесиленим та пошкодженим волоссям. Його рекомендують використовувати на пухнастому, неслухняному та позбавленому природного блиску волоссі.

Mimare Moisturization Shampoo базується на:

  • Екстракті огірка;
  • Олії льону;
  • Фруктових екстрактах тощо.

Компоненти у складі активно зволожують, надають блиску, збільшують рівень слухняності та зменшують пухнастість, прибирають ефект статичності та кульбабки.

Mimare Color Care Shampoo

А цей варіант оптимально підходить для догляду за фарбованими, знебарвленими локонами. Можна використовувати шампунь без сульфатів ще й на пасмах, які пройшли процедуру хімічного впливу на волосинки й потребують відновлення.

Mimare Color Care Shampoo містить у своєму складі:

  • Екстракт гранату;
  • Кокосову воду тощо.

Шампунь захищає волосся від вимивання пігменту, підтримує блиск та насиченість кольору, а також містить антиоксидантну дію. Це допомагає захистити локони від зовнішніх факторів та впливу вільних радикалів, сонця тощо.

Raywell BIO BOMA

Розгладжуючий безсульфатний шампунь розроблений спеціально для очищення пасм, а також позбавлення від неслухняності, повернення еластичності, пружності та природного сяйва.

Raywell BIO BOMA базується на:

  • Екстракті бамбука;
  • Екстракті розмарину;
  • Екстракті кори хінного дерева;
  • Екстракті папороті;
  • Соку листя алое тощо.

Цей шампунь підходить для догляду за будь-яким типом волосся, однак найкраще використовувати його на сухому, сплутаному та неслухняному.

Купити безсульфатний шампунь Київ та Україна

Шукаєте, де придбати якісні безсульфатні шампуні в Україні? Тоді обирайте їх в широкому асортименті нашого магазину Topove!

У нас представлені виключно оригінальні товари провідних світових брендів догляду за волоссям, адже ми – офіційний український дистриб’ютор.

А ще у нас доступні приємні ціни, знижки й швидка доставка у будь-який регіон України!