Згідно з діючим Законом України «Про захист прав споживачів» №1023-XII від 12.05.1991 (джерело), парфумно-косметичні товари входять до переліку не продовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

Умови обміну та повернення

 1. Якщо під час отримання посилки доставлений товар не відповідає замовленню. 
  Будь ласка уважно перевіряйте товар в присутності кур'єра, або представника служби доставки.
  Якщо зовнішній вигляд або товар не відповідає вашому замовленню, поверніть замовлення кур'єру, або через службу доставки не порушуючи цілісність пакування товару, ми  обов'язково його замінимо.
 2. Обмін або повернення товару можливий протягом 14 днів з моменту покупки.
 3. Обмін або повернення товару здійнюється в разі якщо товар не був використаний та зберігається упаковка і комплетація товару.
 4. Заміна товару неналежної (бракованого) якості здійснюється після того, як магазин отримує бракований товар. В такому випадку доставку оплачує магазин.
 5. Повернення товару належної якості який ініціюється покупцем (наприклад, передумали) оплачується за рахунок покупця.
 6. Товари всіх категорії неналежної якості підлягають обміну.
 7. Повернення грошових коштів за товар належної та неналежної якості здійснюється на банківську карту покупця протягом п'яти днів з моменту отримання товару магазином.
 8. Адреса для повернення товару, с. Колоденка, Рівненська область, відділення Нової пошти №1, отримувач Прокопенко Юрій Андрійович, тел. 095 800-01-01

Зверніть увагу інтернет-магазин topove.com не несе відповідальність за внесені виробником зміни характеристики, комплектації та елементи дизайну товару. Це не є ознакою заводського браку товару.

 

Вам потрібна допомога? Зв'яжіться з нами.

095 800 01 01

info@topove.com